Najczęściej zadawane pytania przez sprzedających

 1. Jak dodać swój skład węgla do bazy porównajwęgiel.pl?
  Żeby dodać skład węgla do bazy porównajwęgiel.pl musisz się zarejestrować klikając pomarańczowy napis Zarejestruj znajdujący się na górze witryny po prawej stronie. Przy rejestracji w pierwszej kolejności sprawdź czy w naszej bazie nie znajduje się już twój skład węgla wpisując jego nazwę w pole obok napisu Znajdź swoją firmę i zacznij nią zarządzać (spróbuj wpisać nazwę na różne sposoby lub tylko jej część, ponieważ pisownia może się nieznacznie różnić). Następnie kliknij pomarańczowy przycisk Wyszukaj firmę. Jeżeli nie odnalazłeś swojej firmy w ten sposób przejdź do uzupełnienia formularza rejestracyjnego wypełniając wszystkie pola. Pola oznaczone czerwoną gwiazdką są obowiązkowe i bez ich uzupełnianie rejestracja jest niemożliwa. Pozostałe pola nie wymagają uzupełnienia i mogą zostać wypełnione później, ale pamiętaj im więcej informacji podasz tym łatwiej klientom będzie znaleźć twój skład opału.

 2. Co zrobić aby wyróżnić mój skład węgla?
  W celu wyróżnienia składu węgla możesz zakupić konto Premium, wtedy Twój skład opału będzie wyświetlany powyżej darmowych kont oraz dodatkowo będzie wyróżniony błękitną ramką. W ten sposób potencjalni klienci łatwiej zauważą Twój skład węgla i dokonają w nim zakupu. Aby jeszcze bardziej odróżnić się od konkurencji możesz wybrać konto Premium plus wtedy twój skład będzie wyświetlany nad wynikami kont Premium i zostanie wyróżniony zieloną ramką.

 3. Dlaczego nie mogę dodać galerii zdjęć?
  Dodanie do profilu galerii zdjęć możliwe jest tylko po zakupie konta Premium lub Premium plus.

 4. Czy mogę wyłączyć dodawanie komentarzy do profilu mojego składu węgla?
  Tak, włączyć i wyłączyć możliwość komentowania twojego składu opału możesz w ustawianiach konta. Kiedy jesteś zalogowany wybierz zakładkę Moje konto, a następnie Ustawienia. Pod napisem zarządzaj opiniami na temat swojej firmy możesz włączyć lub wyłączyć możliwość dodawania komentarzy do twojego profilu.

 5. Jak dodać przedstawicieli do profilu składu opału?
  Dodanie przedstawicieli wymaga bycia zalogowanym. Następnie wybierasz zakładkę Przedstawiciele firmy i w formularzu, który się wyświetli wypełniasz wszystkie informacje na temat osoby zajmującej się sprzedażą. Obowiązkowe jest podanie jej imienia oraz nazwiska jednak kiedy uzupełnisz także numer telefonu oraz adres e-mail ułatwi to kontakt klientom z Twoją firmą.

 6. Jak włączyć pokazywanie mapy w profilu składu?
  Aby włączyć wyświetlanie mapy gdy jesteś zalogowany przejdź do zakładki Moje konto, a następnie informacje o firmie znajdziesz tam pole Pokaż mapę znajdujące się poniżej godzin otwarcia. Po zaznaczeniu pola i zapisaniu ustawień mapa będzie wyświetlana w profilu twojego składu opału.

 7. Czy dodanie składu węgla do bazy firm porównajwęgiel.pl jest bezpłatne?
  Tak, dodanie składu opału do bazy prównajwęgiel.pl jest i zawsze będzie bezpłatne. Konta premium istnieją dla osób, które chcą wyróżnić swój skład węgla od konkurencji i zdobyć więcej klientów.

 8. Jak dodać produkty do oferty składu?
  Żeby dodać oferty do składu opału kiedy jesteś zalogowany przejdź do zakładki Moje konto, a następnie wybierz Oferowane produkty. Kolejnym krokiem jest kliknięcie pomarańczowego przyciski Dodaj asortyment otworzy się formularz w którym należy uzupełnić wszystkie informacje na temat oferowanego przez Ciebie węgla. Po podaniu wszystkich informacji kliknij przycisk Dodaj znajdujący się na samym dole formularza po lewej stronie.