Najczęściej zadawane pytania przez kupujących

 1. Jak znaleźć najlepszy węgiel na porównajwegiel.pl?
  W celu znalezienie najlepszej oferty węgla musisz przejść do zakładki Porównywarka, a następnie określić kryteria poszukiwanego węgla w polach po lewej stronie. Gdy określisz wszystkie informacja kliknij pomarańczowy przycisk szukaj. Wyświetli się lista wyników spełniających Twoje wymagania.

 2. Jak wyszukać najlepszy skład węgla w mojej okolicy?
  Aby wyszukać najlepszy skład węgla w twojej okolicy wybierz zakładkę Składy węgla, a następnie określ wymagania odnośnie składu opalu uzupełniając pola po lewej stronie. Kiedy uzupełnisz wszystkie wymagania odnośnie składu, na których Ci zależy kliknij pomarańczowy przycisk szukaj. Pokaże się strona ze składami opału, które spełniają określone wcześniej kryteria.

 3. Czy wyszukiwanie składu węgla/węgla jest bezpłatne?
  Tak wyszukiwanie składu opału oraz węgla jest i zawsze będzie bezpłatne.

 4. Jak mogę dodać opinie do składu węgla?
  Żeby dodać opinię do danego składu węgla przejdź do jego profilu klikając na jego nazwę na liście składów węgla, a następnie na samym dole jego profilu znajdziesz pole, w którym można dodać komentarz. Dodawanie opinii należy zacząć od uzupełnienia ocen jakości towaru, szybkości dostawy oraz poziomu obsługi, a następnie należy wpisać komentarz oraz się podpisać. Kiedy uzupełnisz wszystkie pola należy kliknąć Wystaw opinię. Pamiętaj żeby dodawać tylko komentarze zgodne z prawdą oraz wyłącznie o firmach, w których dokonałeś zakupu. Oczernianie firm na prównajwęgiel.pl jest zabronione. Szczegółowe wytyczne dotyczące dodawania komentarzy możesz znaleźć tutaj: https://porownajwegiel.pl/zasady-dodawania-opinii